Акція "Громадянин - 2016" - "Млин Августа Гана"

В рамках учнівського проекту "Ми розповідаємо світу про Миколаївщину" створено фільм про розвиток підприємств у ХІХ столітті на Первомайщиині. Нас зацікавила історія млина Гана. Переглянути фільм можна за адресою wym-1461601614492

Акція "Громадянин 2015"

В рамках акції «Громадянин 2015» в Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 відбувся благодійний концерт «Стосується кожного». На свято були запрошені учні, батьки, мешканці мікрорайону та волонтерська організація «Ніхто крім нас». Основну частину підготовчої роботи взяли на себе активісти органів учнівського самоврядування «Успіх»: Президент школи Устіченко Валерія та члени учнівського парламенту Григорук Олена, Костенки Антоніна та Світлана, Лященко Каріна. Учасниками концерту також стали творчі учні школи: Кушнір Гліб, Задорожній Юрій, Ткаля Катерина, колектив учнів 5 класу, ансамбль «Калинонька». Також під час заходу презентувався проект «Родина – очима дітей» (родина Цопа Т.О.), та виступ агітбригади «Позитив» з програмою «Молодь обирає здоров’я». Свято закінчилося флеш – мобом учнів початкових та старших класів.

Волонтери організації «Ніхто крім нас» представили фільм «Сімнадцять миттєвостей весни». Юна волонтерка Настя Токарчук, яка відвідувала бійців в зоні АТО з концертною програмою, виконала пісню про Україну.

Протягом підготовчого періоду та під час благодійного концерту було зібрано продукти харчування, засоби гігієни та передані присутнім волонтерам. Зібрані кошти будуть передані пораненим бійцям, які навчалися в нашій школі Соколовському Олексію та Говденко Олександру.

Мати пораненого бійця, колишнього учня нашої школи, Соколовського Олексія.

/Files/images/P1140466.JPG

/Files/images/P1140467.JPG

Відео - проект "Від зернини до хлібини/Files/images/hpim1603.JPG"

12 лютого відбулася презентація відео - проекту "Від зернини до хлібини" в 2 класі під керівництвом вчителя початкових класів Притиковської Людмили Миколаївни. Метою цього проекту було познайомити дітей з національними особливостями і традиціями виготовлення хліба; розширити знання учнів про виробництво хліба і різноманіття булочних виробів. А головне формувати в дітей ціннісне ставлення до хліба, вміти берегти його та шанувати.

Під час заходу учні співали пісні та декламували вірші Тараса Григоровича Шевченка про Україну, до відзначення 200 - річчя від дня його народження.

/Files/images/бать.jpgАктивна співпраця вчителя і батьків, як запорука успішної адаптації майбутніх першокласників

Кiлькiсть переглядiв: 315

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.